Fellne me goma per Opell 16 coll

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nga Zvicrra per Opell 16 colll vetem fellnet 170 euro Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim