Fellne vw audi

Shitet nga: Graniti 09 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf audi pasat me 10 vrima gumat e mir jan 225.40.18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim