Fellnet 17

Shitet nga: Fellne 24 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me Goma te Veres 215/45/17 me 4 Bulona(shtrafa)jan kan te montuara ne Peugeot 307 ndrrim nuk bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim