Fellnet me goma ... 17- she

Shitet nga: Armend 13 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17-tshe me 4 shtrafa . Jane ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim