Gomat e Toyota Piknik

Shitet nga: Zek Zeka 30 Jan 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e toyotes .Gomat jan te dimrit te sapo ardhura nga gjermania .Poashtu jan me bandash.
Madhesia e gomave 195/65. 14.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim