Guma Te Dimrit Sava--165\70\R13

Shitet nga: ... 10 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHiten Guma Te Dimrit Sava--165\70\R13
Shiten 4 cop guma me bandash jon keto ne foto Jon Shum pak te perdorura siq po shihen ne foto Per me Shum info:045-561-475
Viber+37745561475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim