Kia Sportage215/65/15 2 cop goma me bandash

Shitet nga: naser 08 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhuna nga norvegjia
The pa perdoruna ne ks
Jan per Kia sportage
2copa
215/65/15
plus 4 kapak te vegjel perbandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim