Urgjent shes fellne alumini 14"

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje te mire, nuk jan te dredhta jane 4 copa


per golf 3, 2 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim