1 Gom M+S veten nje dimer OFERT +37745513270

Shitet nga: Lindi 22 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Vetem 1 gom esht kjo nfoto
asht M+S

PLATIN GERMANY

205\55 R16
91 H
M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim