10 par Fellne me goma

Shitet nga: Vetoni 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te ardhura nga zvicrra 95 % treja KIA ETJ.me qmim te volitshem pa goma 400euro .viber+37744125523 +38649450867
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim