10 par Fellne me goma nga Zvicrra 90/% te Reja 2..

Shitet nga: Veton 02 Qer 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nga Zviccra me goma shum te Mira me qmim te volitshem 90% te Reja qmimi nga 200-550euro. Viber +37744125523 +38649450867
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim