12 par fellne me goma nga 200-250 prej Zvicrre

Shitet nga: Vetoni 20 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te posa ardhura nga Zvicrra 90% te reja bashk me goma te veres shum te mira me shuic dhe pakic dimensione 13,14,15,16,17,18. Per ford bmw audi mercedes passat touran golf 1,2,3,4,5,6,7,Audi,Bmw,Mercedes Passat,Ford etj, qmimi nga 200-250 euro Viber +37744125523 +38649450867
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim