12 par fellne Me goma 95% te reja16,17,18 coll -..

Shitet nga: Vetoni 14 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellne te posa ardhura nga zvicrra per shum lloje te veturave me qmim shume te mire 16,17,18 coll.tel viber +37744125523.bojm edhe ndrrim . +38649450867
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim