12 par fellne me goma nga 250-500 euro

Shitet nga: Vetoni 12 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nga Zvicrra 250-500euro +38649450867 ,+37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim