165/65/R14 (1gom)

Shitet nga: avdil 06 Nën 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qmimi fix
viber +37745514584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim