2 Goma

Shitet nga: Arbisi 19 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma te veres te pa perdoruna te ardhura nga zvicrra
te interesuarit let kontaktojn ne numrin e telefonit 044 660 355 ose ne viber +37745660355
qmimi per gomat 20euro copa 40euro dy copat

gomat jan 205/60/R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim