2 goma 205 55 R16

Shitet nga: Ximi 25 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te dimrit 205 55 R16
Jan te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim