2 goma tveres 195.45 16 qe

Shitet nga: xx 08 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vetum 1 sezon jon perdorun shum trujtme jon 30 ero 2 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim