2 goma

Shitet nga: xxxxx 28 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes 2 goma ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim