28 par Fellne dhe Goma me shumic nga Zvicrra

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe goma me shumic nga zvicrra qmimi i volitshem 150-200-250-300 euro pa goma , kemi dhe goma per disa lloje .... viber + 37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim