3 par Fellne15,16,17 coll

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne nga zvicrra 16,16,17 coll me 4 bira per ford etj krom . Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim