4 FELLNE TE MERCEDESIT YLLI 5 VRIMA PA GOMA 16QE

Shitet nga: XX 06 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNET SHUM TRUJTME JON KOMPLET 2 GOMA VERES195.45 16QE TRUJMESHUM 30ERO2 COP 1 15QEME BANDASH 20ERO DDDHE CENTRALLEN ME MARRVESHJE KABLLAT ORIGINALL XHERMON PER BENZIN 10ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim