4 Fellne me goma 16'' per golf 5;6;passat

Shitet nga: Rahim 07 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellne me goma 16'' per Golf 5;6;passat
Çmimi:350€
Numri:044.133.032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim