4 GOMA M+S 175/65 R 14 SHUM PAK TE PERDORURA

Shitet nga: Sabri 16 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA M+S SHUM TE MIRA TE RUJTSHME SHUM . SIKUR TE REJA SHUM PAK TE PERDORUAR VITI 2014 KUR JAN PRODHU . 4 GOMA 175 / 65 R 14 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim