4 Goma, 4 Bandash , dhe Rotkapse

Shitet nga: B. M 25 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   45 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Ggoma + 4 Bandash dhe Rotkapset

14 Zoll.

Gomat dhe bandashte nuk jan te dredhura.


Qmim i arsyeshem 45€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim