4 Goma

Shitet nga: besim 18 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 Goma Hyundai me fellna (i 20) jane goma verore, dhe shume pak te perdorura, te ardhura nga Zvicrra,
te cilat kane kushtu 800 franga,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim