4 Goma Dimri 225-65-17

Shitet nga: miksi 23 Nën 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma Dimi 225-65-17
Gomat jon Kon t Montuara ne Bmw x5
Qmimi 200 Euro
Gjindemi ne Gjilan
044 466 563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim