4 Goma Dimrit

Shitet nga: Mufaili 05 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma të dimrit me bandash
Jon vetem pak t perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim