4 Goma te BMW M/S 195/65 R15

Shitet nga: berat 29 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma te BMW M/S 195/65 R15 gomat jan shum pak te perdorura kan profil te mir qmimi i fundit 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim