4 Goma te Veres

Shitet nga: Arbisi 19 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te mira pak te perdoruna por ne gjendje shum te mir kan dimenzionet 225/50/R16
kontakti nr tel. 044660355 ose viber +37745660355
gomat jan njelloj 4 cop qmimi per cop 15 euro kurse 4 cop bashk 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim