4 Goma te dimrit 205/55 R16

Shitet nga: Granit 08 Jan 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te dimrit 205/55 R16 dimer
Gislaved-Euro Frost
Gomat jane te perdorura dhe ne gjendje te rregullt
Qmimi per gome eshte 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim