4 bandash

Shitet nga: Valon 17 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandash jon. (14).bojn per fiat etj.. Ikan edhe gomat po nuk Jan te Mira qmimi volitshum 20 euro 4 cop komplet mund tlajmroni edhe ne viber ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim