4 goma 16-qe me bandazh

Shitet nga: Doberqani 03 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jane univerzal (dimer-vere) .Gomat jane te vetures Jeep Grand Cheroke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim