4 goma te veres per bmw m3 215/45 r17

Shitet nga: Shehat 13 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma te veres per bmw m3 215/45 r17 te firmes continental gomat jane te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim