4COP FELLNE. YLLI.5.VRIMA.MERCEDESIT.16QE

Shitet nga: XX 22 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHUM TRUJTME JON.KERRI I QMONTUM U KON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim