4Goma Me Bandash Golf 5 Passat Audi Shkoda etj

Shitet nga: Egzon 14 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash Jan Te Mir Me Goma Te Dimirt Gjindet Topanic Info +38649713192
Veq Bandash 65euro

Vrejtee Kapak Nuk Kan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim