6Goma te kamionit 4 mbrapa 2 te parat 315/70 R22..

Shitet nga: berat 15 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 6 Goma te kamionit 4 mbrapa 2 te parat dy te prat e kan mundesin edhe te mbeshtillen prap , jan CONTINETAL 315/70 R22.5
Qmimi me marrveshje po ashtu nuk boj ndrrim ..
Pres Blerës Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim