ALU-FELNE R17 Cool BLACK URGJENT

Shitet nga: BLEON 24 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu felnet r17 COOL. Fellnet kan goma te mira dhe jane te importuara nga zvicrra nuk jan tvozitne ne kosov hiq per ma shum tel. +37745602568 dhe +37744244334 Presim bleres serioz cmimi io diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim