Alu-Fellne 195/70/R14

Shitet nga: Shkelzen 15 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me guma te veres shum pak te perdorura dhe jane ne gjendje shum te mire per me shume info. kontaktoni ne nr. 044-177-368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim