Alu Fellne profili(16) per golf4

Shitet nga: Mehmet Hashani 22 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gjith goma profili .R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim