Alu felge

Shitet nga: faton 05 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

385 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alu felge per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim