Alu fellne Peugeot R17

Shitet nga: Agron 25 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet ne gjendje t mir, gomat dy t mira dy jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim