Alufelga

Shitet nga: buli 10 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes alufelga 215.55.16 jan me 5 vrima gomat jan pothuaj treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim