Alumin Felge Me Gona 18" Për BMW 5 Series

Shitet nga: Bashkim 04 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felge Alumini me Goma Shum të mira për sezonin Veror
Dimensioni 245/40ZR18 97W
Gomat janë të llojit BMW 5 Series
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim