Aulufelge me goma te veres per X3/X5/X6/GT

Shitet nga: Xhevat 22 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
255/55/18
Goma te veres te sapo ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim