BANDAZH NGA CH

Shitet nga: Besart 19 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandazhat te importuar nga ch, Te AUDI S5 me 5ylla, (shtrafa)18tqe
Jan model i ri ,jan shum te gjana keto fellga nuk nderrohen vetem ne shitje jan.
Qmimi i diskutushem , ju flm. M kontaktoni n viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim