BMW fellga

Shitet nga: bmw 08 Jan 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 jan kater copa veq fellnet i shes pa guma 200 euro kurse gumat i kam ble veres te euro goma 280 euro mkan kushtu i kam perdor 3 muj gumat i shes 200 euro qofse i merrni komplet ja jap 1 gum rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim