Bandashë 14

Shitet nga: Bandash te thjesht 28 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashtë e thjesht 14 me tre shtrafa janë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim