Bandash

Shitet nga: Alban 25 Tet 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht 15 /55/195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim