Bandash 15 per bmw

Shitet nga: Fatlum 13 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht per bmw jon kon tvnume nBmw 320. Qmimi 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim